Ви є тут

У Коростені хочуть комплексно модернізувати багатоповерхівки

4 міста Житомирщини водночас підтримали реалізацію масштабних проектів з комплексної модернізації житла українців в межах партнерства з Фондом енергоефективності.
Відповідні Меморандуми про співпрацю 11 лютого 2020 року підписали Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка ДУ «Фонд енергоефективності» та міські голови Житомира, Коростеня, Малина та Новограда-Волинського.
Про це повідомляє прес-служба Фонду Енергоефективності.
Підписання Меморандумів відбулось в сесійній залі Житомирської міської ради під час презентації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» для представників ОСББ.
Фонд представили Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності та Олег Покідько, начальник відділу розвитку та навчання.
Участь в заході взяли представники Житомирської, Коростенської, Малинської та Новоград-Волинської міської ради, Міжнародної фінансової корпорації (IFC),Програми розвитку ООН та регіональних ОСББ.
Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності: «Ключове завдання Фонду — допомогти жителям багатоквартирних будинків покращувати свої умови життя, економити на енергоресурсах і менше платити за комунальні послуги. Завдяки програмі "Енергодім" у ОСББ зі всієї України з'являється можливість модернізувати свій будинок за підтримки держави та зменшити платіжки, за найдорожчу послугу теплопостачання, в два і більше разів».
 З технічними аспектами програми «Енергодім» та змінами до до них ознайомив Олег Покідько, начальник відділу розвитку та навчання. Він розповів, що з 18 лютого ОСББ має право подати до Фонду Заявку на Верифікацію завершеного проекту перед сплатою всіх коштів підряднику на підставі підписаних Актів виконаних робіт. Таким чином, зменшується фінансове навантаження на ОСББ. А ще — усувається вимога про дотримання 6 місячного строку для подання заявки на повторну участь, протягом якого Енергетичний сертифікат приймається Фондом (єдина умова — Сертифікат має відображати існуючий стан будівлі). Це зменшить витрати ОСББ у разі повторної участі в програмі.

13 лютого 2020 року