Ви є тут

В Олевську комплект гірлянд які подарував Пашинський в 2018 році, міська рада купила за 80 426 гривен

Міська рада Олевської ОТГ, 20.12.2019 закупила комплект гірлянд на новорічну ялинку за 80 426 грн. Гірлянди на Новорічній ялинці, виявилися аналогічни тім які подарував народний депутат Сергій Пашинський, в 2018 році.
Про це повідомляє olevsk.online.
Додатково 30 тис. грн були оплачені в ТОВ «Фалькон Пауер» «за роботи по прикрашанню новорічної ялинки. Звіти про укладені договіри оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».
На офіційному сайті міської ради Олевської ОТГ, в статті «Запалення вогнів головної новорічної ялинки громади» від 19. 12. 2018, зазначено що «Святкова ілюмінація для новорічної ялинки була закуплена за кошти Благодійного фонду Сергія Пашинського. Її розміщенням безкоштовно займалось ТОВ «Фалькон Пауер»».
Фактично, дорогий подарунок народного депутата повинен був оприбутковано на склад і використаний цьогоріч за призначенням. Таким чином міською радою Олевської ОТГ, шляхом фіктивного правочину, цинічно вкрадено бюджетні гроші шляхом переказу і конвертації.
Вартість послуг підйомника і робіт по прикрашання ялинки в 2019 році істотно завищені, в Киеве стоимость работы автоподъемника за день составляет от 3 до 5 тыс. грн.
В діях фігурантів присутні ознаки злочинної змови посадових осіб Олевської ОТГ з посадовими особами ТОВ Фалькон Пауер та фірми яка проводила «обнал».
Чиновники міської ради Олевської ОТГ з серпня 2018 року, активно піарили народного депутата перед виборами до Верховної Ради. Директор ТОВ Фалькон Пауер, який є членом виконкому Олевської ОТГ Андрій Іванов очолює Благодійний фонд Сергія Пашинського в місті Олевськ.

Птн, 12/27/2019 - 23:30