Ви є тут

В Олевську перезентували мобільний Центр надання адміністративних послуг

В Олевську 28 листопада відбулось урочисте відкриття мобільного Центру надання адміністративних послуг. Олевська громада одна із шести ОТГ в державі, які стали переможцями конкурсу в рамках Програми «U-LEAD з Європою». Так, Олевська громада отримала спеціалізований автомобіль і тепер має можливість випробувати надання адмінпослуг «на колесах».
Олевський Центр надання адміністративних послуг взяв участь у конкурсі в рамках Програми «U-LEAD з Європою». Олевська громада безкоштовно отримала мобільний ЦНАП. Цього року подібні мобільні центри отримали 6 громад в Україні. Олевська міська рада забезпечила співфінансування, за ці кошти придбали техніку та облаштували гараж.
Усі працівники Олевського ЦНАП пройшли спеціальну тренінгову програму з підвищення кваліфікації в сфері надання адміністративних послуг. Під час заходу вони отримали сертифікати про підтвердження проходження навчання.
Довідково. Мобільний Центр надання адміністративних послуг – це спеціально обладнаний автомобіль, у якому облаштовані два повноцінні робочі місця адміністраторів надання адміністративних послуг. Прийом громадян здійснюється всередині транспортного засобу. Мобільний ЦНАП обладнаний системами обігріву та кондиціонування повітря, а для відвідувачів є три сидячих місця. При цьому компактний пандус, який передбачений у автомобілі, дозволяє обслуговувати осіб з інвалідністю. «ЦНАП на колесах» також обладнаний мобільною валізою для отримання послуг вдома.

02 грудня 2019 року