Ви є тут

На Житомирщині призначено нового керівника обласної прокуратури

Прокурором Житомирської області призначено Олега Василіва.
Про це 28 листопада на своїй сторінці у Facebook повідомив голова ОДА Віталій Бунечко, який був присутній на представленні нового прокурора.
«Хочу привітати Олега Василіва з призначенням на посаду прокурора Житомирської області! Суспільству необхідно надати позитивний кінцевий результат нашої роботи. Лише український народ може дати оцінку роботі правоохоронних органів та органів виконавчої влади. Сьогодні важливі не лише цифри та кількість пійманих злочинців, а число покараних за ці злочини, які вони вчинили. Як запевняє Президент, індульгенцій для порушників закону не було і не буде. Підтримую його думку про те, що ті, хто не впорається зі своїм завданням, повинен залишити свою посаду для інших, гідних цього призначення», - йдеться у дописі Віталія Бунечка.
Зазначимо, Олег Василів з 2006 року працював в органах прокуратури міста Київ, Київської, Кіровоградської та Рівненської областей.
З 2017 року обіймав посаду першого заступника прокурора Житомирської області, а після звільнення Любомира Войтовича був в.о. керівника обласної прокуратури.

29 листопада 2019 року