Ви є тут

Батькам, які спалили дитину-інваліда в печі, виплатили 40 тисяч гривень

Дівчинка мала статус дитини з інвалідністю.
Батьки приховали вибвство своєї малолітньої доньки, яка мала статус дитини з інвалідністю, та, підробивши офіційні документи, використали їх для одержання соціальних виплат. Після її смерті вони отримали 43 тис. гривень.
Про закінчення досудового розслідування 5 листопада повідомили в прокуратурі Житомирщини.
Слідчі встановили, що злочин скоєно у серпні 2018 року у селі Листвин Овруцького району. Зокрема, рідний батько 5-річної дівчинки під час сварки вдарив її кулаком, від чого дитина втратила свідомість і впала. При цьому мати, будучи у злочинній змові з батьком, сприяючи вчиненню жорстокої розправи над донькою, приховала тіло дівчинки.
Читайте також:
Суд Житомира взяв під варту батьків, які вбили свою п'ятирічну доньку
Виявивши, що дитина померла, батько розпалив у будинку вогонь у печі, спалив тіло доньки, а попіл і рештки виніс та викинув у річку.
"У подальшому горе-батьки приховали смерть своєї малолітньої доньки, яка до того ж мала статус дитини з інвалідністю, та, підробивши офіційні документи, використали їх для одержання соціальних виплат.Таким чином, за завідомо підробленими офіційними документами вони протягом серпня 2018 - травня 2019 року незаконно отримали із державного бюджету соціальну допомогу як малозабезпечена сім’я, а також допомогу по догляду за дитиною з інвалідністю віком до 18 років, на загальну суму понад 43 тис грн", - йдеться в повідомленні.
В прокуратурі додали, що за скоєне передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.
Нагадаємо, 27 травня до поліції Житомирщини надійшла інформація про те, що 50-річний чоловік вбив свою п'ятирічну доньку. Правоохоронцям повідомили, що батьки вбили свою дитину. Коли патрульні приїхали до будинку, то попросили 41-річну матір показати своїх дітей. Вона винесла з оселі дитину, вбрану у дівчачі речі. Однак правоохоронці запропонували матері показати усіх трьох дітей. Так було викрито, що за дівчинку жінка видає свого 3-річного сина. Коли ж остаточно з’ясувалось, що потрібної дитини немає, батьки зізнались у страшному злочині, учиненому близько 8 місяців тому.

Втр, 11/05/2019 - 21:24