Ви є тут

Поліція Житомирщини цьогоріч виявила 140 фактів "споювання" дітей

З початку року на Житомирщині поліцейські склали майже 140 адмінпротоколів відносно дорослих за доведення дітей до стану сп’яніння.
Щоб попередити негативні явища самостійного куріння та вживання дітьми алкоголю, інспектори ювенальної превенції Житомирщини проводять відповідну профілактичну роботу у молодіжному середовищі, а також відпрацьовують торговельні заклади. Упродовж 10 місяців цього року уже складені 56 адміністративних протоколів за задокументованими фактами продажу неповнолітнім особам цигарок і спиртного. Також оформлені відповідні матеріали за 13 випадками перебування дітей у розважальних чи інших закладах із порушенням встановлених правил (наприклад, у нічний час доби).
Загалом у поточному році працівники поліції задокументували на Житомирщині понад 1980 правопорушень, пов’язаних з неналежним виконанням батьками обов’язків по вихованню дітей.
Це виражалось у недогляді, незабезпеченні неповнолітніх нормальними для життя і розвитку умовами, що призвело врешті або до погіршення стану їх здоров’я, або до втеч з домівки.
За результатами роботи ювенальних інспекторів у шкільному середовищі зафіксовані 18 фактів систематичного цькування дітей у навчальних закладах (булінгу). Усі вони відображені у відповідних адміністративних протоколах.

01 листопада 2019 року