Ви є тут

Малинські танцівники з успіхом виступили у Житомирі та Ужгороді

Черговий успіх чекав на учасників зразкового художнього колективу Ансамбль танцю «Біджиз» Малинського міського ЦДЮТ (керівники Людмила Тупольська та Анна Недашківська).
«Колектив із успіхом виступив у Житомирі та Ужгороді»,‒ розповідає infomalin.biz.
За словами керівника колективу Людмили Тупольської, в Житомирі відбувся обласний хореографічний конкурс «Феєрверк танцю». У молодшій та старшій вікових групах, виконавши композиції «Яблуневий цвіт» та «А серце пам'ятає», наші юні танцюристи додому повернулись із дипломами про зайняті абсолютно перші місця.
А в Ужгороді на танцюристів чекала участь відразу в двох міжнародних конкурсах-фестивалях «Яскрава країна Закарпаття» та «Кубок Кавказу».
І звідси талановиті малинчани повернулись із нагородами. У першому конкурсі в молодшій, середній та старшій вікових групах вони посіли другі місце, а в другому у старшій – перше, середній – друге, а в молодшій – диплом за зайняте третє місце.
Після конкурсів майстер-клас із хореографії дав дітям відомий танцівник із Грузії Шота Заркуа. А потім вони мали можливість прогулятись стародавнім Ужгородом, відвідавши його визначні місця.

01 листопада 2019 року