Ви є тут

Прикордонники затримали малинчанина, який 18-ма сітками ловив рибу з Тетерева

На річці Тетерів прикордонники Житомирського загону затримали браконьєра, який ловив рибу за допомогою 18-ти сіток.
Про це пресслужба Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
«19 жовтня у ході реалізації оперативної інформації, спільним прикордонним нарядом від оперативно-розшукових підрозділів та відділу прикордонної служби «Іванків» Житомирського загону на березі р. Тетерів був затриманий  громадянин України, який здійснював незаконний вилов риби. Вилов водних живих ресурсів здійснював житель міста Малин забороненими знаряддями лову – 18-тьмка риболовецькими сітками. На момент виявлення чоловік вже встиг в браконьєрський спосіб спіймати більше 100 рибин різних порід та завдати збитків державі на суму майже 15 тисяч гривень», - йдеться у повідомленні.
На місце події прикордонники негайно викликали співробітників Національної поліції, яким згодом і було передано понад 70 кг незаконно добутої риби та майже 1300 м сіток.
За фактом виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 249 ККУ «Незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом», прикордонники направили повідомлення уповноваженому правоохоронному органу.

21 жовтня 2019 року