Ви є тут

Замість зарплати в 4 тис доларів учителям не платять 4 місяці

Люди від літа не отримують зарплати. У районі кажуть, що грошей немає, бо недоотримали освітню субвенцію. А от в обласній адміністрації звинувачують чиновників ОТГ. Мовляв, саме вони надали неточні дані, тому й субвенцію заклали меншу за необхідну. ТСН далі про чиновників, які своїми помилками ставлять людей на межу виживання.
Профілактичні бесіди за місцем проживання, заклики відмовитися від перекриття траси, акцент на кримінальній відповідальності за створення перешкод рухові транспорту – так поліцейські Лугинської ОТГ спілкувалися напередодні акції протесту із учасниками перекриття траси М-07.
Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук екс-редактор районної газети Степан Василюк.
"Замість вчительської зарплати в 4 тис. доларів – 4 місяці заборгованості в гривневій зарплаті.
Доведені до відчаю чотиримісячною невиплатою зарплати вчителі шкіл Лугинського територіальної громади 19 жовтня на дві години перекрили рух на автомагістралі Київ – Ковель. Після подачі відповідної заявки місцеві поліцейські провели профілактичні бесіди за місцем проживання з багатьма потенційними учасниками акції, в яких закликали їх відмовитись від своїх намірів і наголосили на кримінальній відповідальності за створення перешкод рухові транспорту. Арештів – не було, чого не було, того не було, але попередження були. Далі буде?", – написав Степан Василюк.
Заборгованість із заробітної плати в Лугинській ОТГ для місцевої і обласної влади не нова. 3 вересня делегація від учителів громади була на прийомі в голови Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка, який пообіцяв вирішити питання відповідної бюджетної субвенції і погашення боргів з виплати зарплати до Дня вчителя – до шостого жовтня. Дізнавшись про заплановане перекриття міжнародної траси, житомирський губернатор 18 жовтня провів нараду, проте це вдруге на дало результату – вчителів просять зачекати.

Суб, 10/19/2019 - 23:06