Ви є тут

У м. Олевськ відбувся – День кар’єри «Озвуч талант громаді»

У центрі м. Олевськ відбувся профінформаційний захід –День кар’єри «Озвуч талант громаді», який об’єднав майстрів та умільців найрізноманітніших напрямів творчої діяльності. Олевська районна філія обласного центру зайнятості надала можливість гостям та учасникам показати свою індивідуальність, а також ознайомитися з різноманітними талантами Олевскої ОТГ.
Головна мета заходу – підвищення інтересу учасників до пізнання світу професій, розширення уявлення про важливість професій в різних видах діяльності. Це своєрідний майданчик для налагодження комунікації між жителями та гостями громади, центром зайнятості, об’єднаною територіальною громадою, роботодавцями, навчальними закладами.
Педагогічний колектив Олевського центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді разом із директором Артемом Курбеко представили виставку неповторних творчих робіт своїх вихованців. Відвідувачі виставки ознайомилися з малюнками, виробами в різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва, витворами з деревини, бісеру, паперу тощо. Виставки вразили кожного різноманітністю сюжетів, технікою виконання, барвистістю і безпосередністю дитячого сприйняття світу.
Де ще можна знайти та розвинути талант, показали представники та директор Олевської музичної школи Тетяна Тимків. Гості заходу мали можливість ознайомитися з різними музичними інструментами. Завданням школи є пошук та залучення до навчання здібних, обдарованих і талановитих дітей та молоді, розвиток і підтримка їх здібностей, талантів та обдарувань.
Олевський районний військовий комісаріат також долучився до заходу й наглядно продемонстрував усім охочим майстерність та талант бути військовослужбовцем. Наразі професія військовослужбовця вважається дуже перспективноїю та актуальною.
У Дні кар’єри взяли участь люди, які свої таланти втілили у власну справу. Так, талановита та неповторна Вікторія Нікітіна сьогодні успішна власниця майстерні декору та подарунків «Конфеті». Сувеніри, подарунки, фуд букети, фотозони, оформлення різноманітних свят, натуральна косметика та багато іншого Вікторія, разом із творчою командою, продемонструвала жителям громади.
Віталій Єгоров також перетворив свій талант у власну справу. Сьогодні він підприємець-початківець – власник майстерні «Olevsk Suvenir». Ідеї та бажання олевчан та гостей міста Віталій майстерно втілює за допомогою друку на футболках, чашках, пазлах, фото рамках із каменя.
Талановита кондитер Людмила Гергало також успішний підприємець, яка займається випічкою власного виробництва. Торти, тістечка, кекси, рулети, короваї і не тільки – все це Людмила показала жителям та гостям заходу.
Різноманітні сувеніри та окрасу для будь-якого свята з повітряних кульок показала всім охочим майстриня Анна Гайченя.
Шоколад та шоколадні вироби ручної роботи продемонструвала жителям громади майстриня Діана Дола.
Неймовірно красиві та оригінальні вишиті картини, серветки, рушники та одяг показала гостям заходу Тетяна Берлінова, яка працює провідним фахівцем відділу надання послуг роботодавцям в Олевській районній філії Житомирського ОЦЗ.
Заступник директора філії Інна Дереновська та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Головенко інформували всіх бажаючих про стан ринку праці, державні соціальні послуги та про новації в роботі служби зайнятості.
Також було приділено увагу й учнівській молоді Олевського професійного ліцею та закладів загальної середньої освіти ОТГ. Діти брали участь у розважальних заходах, конкурсах та вікторинах та, водночас, пізнавали цікавий і різнобарвний світ професій.
Провідний фахівець з профорієнтації Тетяна Корнєйчук продемонструвала молоді Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю, який дозволяє урізноманітнити процес пізнання світу професій сучасною молоддю. Діти мали змогу ознайомитись детальніше з назвами професій майбутнього та дізнатись про необхідні навики, знання та вміння для виконання певних видів робіт.
Учнівську молодь ознайомили з навчальними закладами Житомирщини, адже гідна освіта – перший крок до успіху. Бажаючим роздавали брошури та буклети профінформаційного характеру.
Наймолодші гості заходу також взяли активну участь. Діти «приміряли» професії та малювали представників різних професій.
Гості заходу зрозуміли, що і вони є талановитими у певному виді діяльності. Тому, беручи приклад з учасників, жителі та гості Олевської об’єднаної територіальної громади, від малого до дорослого, долучалися до заходу за допомогою мотиваційного банера, на який прикріплювали наліпки та озвучували свої таланти.

Чтв, 10/03/2019 - 23:51