Ви є тут

Житомирська область продовжує горіти: палають ліси і торф’яники

У Житомирській області станом на 14 вересня ліквідовано 23 загоряння сухостою, вогонь пройшов 56 га території, а в Олевському районі тліють торф’яники.
Про це повідомляє пресслужба управління ДСНС у Житомирській області.
Рятувальники майже дві доби гасили загоряння сухої рослинності на торфовищі біля села Копище Олевського району. З’ясувалося, що горить сухостій, чагарники та торф на площі близько 1 га. Станом на 21:00 13 вересня загоряння ліквідували, натомість до пожежних надійшло ще одне повідомлення про ще одне загоряння торфу поблизу того ж населеного пункту окремими осередками на площі 3 га. На гасіння було задіяно 4 автоцистерни, 3 мотопомпи та 17 рятувальників. Станом на 10 годину 14 вересня площа пожежі складала 2 га.
13 вересня о 15:13 до вогнеборців надійшло повідомлення про те, що необхідна їхня допомога у гасіння лісової пожежі на площі близько 27 га у Краснобірському лісництві в селі Заболоть Радомишльського району. На місце події виїхали два відділення рятувальників.
«На той момент на пожежі вже працювало 3 автоцистерни, трактор з бочкою, трактор з плугом та 30 робітників Радомишльського лісомисливського господарства. Спільними зусиллями вогнеборців та лісівників о 18:40 пожежу локалізовано, а о 21:00 – ліквідовано. Вогнем пройдено 27 га лісу», - йдеться у повідомленні.
Цього ж дня о 14:55 надійшло повідомлення про загоряння лісової підстилки в Андрушівському лісництві Попільнянського держлісгоспу в м. Андрушівка. На території вирубленого лісу, який вже частково засадили молодими деревами, горіла суха рослинність на площі 3,7 га.
На гасінні працювало одне відділення рятувальників на автоцистерні, два трактори та 10 фахівців лісгоспу. О 18:05 пожежу ліквідували.
За добу, 13 вересня, вогнеборці області загасили 23 загоряння сухої рослинності, внаслідок яких вогнем пройдено 56 га території, - інформує пресслужба УДСНС.

Втр, 09/17/2019 - 21:58