Ви є тут

«Олевська республіка»

У Житомирській області з 6 по 8 вересня відбувся Всеукраїнський патріотичний фестиваль «Олевська республіка» та фестиваль учнівської молоді «Стежками Тараса Боровця». Щороку тисячі гостей міста та області приїжджають до урочища Хутір Радоробель, що на Олевщині аби відвідати даний захід. Про це повідомляє пресслужба обласної ради.
На відкриття фестивалю завітав і перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.
«Заходи, що проходять під патріотичними гаслами, є запорукою проукраїнського виховання молоді. Те, що фестиваль щороку збирає все більше і більше людей – ознака його популярності та необхідності. Молодь, яка вивчає, шанує та пам’ятає свою історію матиме майбутнє! Щороку відвідую цей захід і сподіваюсь, що все більше і більше гостей будуть приїжджати сюди і насолоджуватись даним дійством», – зазначив Сергій Крамаренко.
На фестивалі відбулася виставка сучасної військової техніки та стрілецького озброєння, експозиція плакатів із зображенням військових діячів армії УНР, презентація патріотичної літератури, майстер-класи з традиційних танців та виставка виробів народних умільців.
Фестивальна програма розпочалась у п’ятницю, 6 вересня, о 18.00 і тривала до неділі, 8 вересня.
zhitomir.today