Ви є тут

В Овручі поліція тисне на активіста?

В дописі, до якого додані фото та відео на підтвердження слів автора публікації, вказано, що в Овручі було побито громадського діяча.
«29 серпня невідомий чоловік розбив каменюкою вікно в будинку голови Овруцької районної організації Політичної партії "Народний Рух України" Анатолія Круковського. Сестра Ольга викликала поліцію. Але поліціянти не стали шукати злочинця, а одягнули кайданки пану Анатолію та відвезли в ізолятор м. Овруча. Де згодом він був побитий, а на другий день відведений до Лугинського суду де на нього чекала Справ про побиття поліцейських. Депутат Овруцької районної ради А. Круковський постійно боровся із незаконною вирубкою лісу та незаконним видобутком бурштину. Він активно боровся з місцевими корупціонерами. За що і покараний.
Житомирська обласна (крайова) організація "Народний Рух України" готує звернення до губернатора В. Бунечка, начальника управління СБУ в Житомирській області, щодо побиття політичного діяча та депутата районної ради А. Круковського.
Президент України В.О. Зеленський у м. Олевськ вимагав навести лад у правоохоронних органах та підтримав боротьбу громадських діячів у боротьбі з незаконним видобутком бурштину та вирубкою лісу. А що бачимо? Відбулась рокіровка керівників районних відділень поліції. Не виконано доручення Президента України В.О. Зеленського. Рухівці Житомирщини оголошують війну житомирській мафії, а особливо в північних районах області.
Прошу максимального поширення», — зазначається в дописі.

Пон, 09/02/2019 - 23:46