Ви є тут

Керівник поліції області провів виїзний прийом громадян в Ємільчине

21 серпня очільник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко спілкувався з жителями міста та району безпосередньо в Ємільчинському відділенні поліції. Також місцевих поліцейських відвідав голова ОДА Віталій Бунечко, який також перебував з робочим візитом у регіоні.
Можливістю особисто поспілкуватись з керівником ГУНП скористались небагато жителів селища, оскільки, як з’ясувалось, питань до діяльності правоохоронців не виникає.
Голова районної ради ветеранів працівників органів внутрішніх справ Володимир Вознюк та його заступник Анатолій Хомич відзначили позитивні зміни у забезпеченні правопорядку, що відбулись упродовж кількох останніх років.
- Приємно, коли приїздиш у район і маєш можливість порівняти і відгуки місцевих жителів про роботу поліції за кілька попередніх років, і загалом стан забезпечення місцевого відділення, й інші аспекти, що є визначальними у роботі правоохоронців, - сказав В’ячеслав Печененко. – Усі характеристики позитивні.
Ємільчинське відділення поліції 21 серпня відвідав і голова Житомирської облдержадміністрації Вітай Бунечко, який перебував з робочим візитом у районі

Срд, 08/21/2019 - 22:12