Ви є тут

Заступнику мера олевська не подобається відношення деяких олевчан до комунального майна

"Напринінці 2017 року поблизу Будинку культури встановили професійний майданчик для занять Workout який міська рада придбала в ГК «InterAtletika» за 70 тисяч гривень.
На кожен спортивний комплекс та одиницю товару маємо відповідні документи. Місцеві хлопці, які системно проводять тренування, дбайливо ставляться до обладнення. Проте поруч з нами, поки що комфортно існують, різного роду мудаки, які нищать або розкрадають констурукцію. Хтось відірве перекладину, хтось - сходинку, інші - фіксуючі деталі. За всіма фактами крадіжок або вандалізму юристи Олевської міської ради направляють відповідні звернення до ОЛЕВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ.
До прикладу, нещодавно було викрадено перекладину мобільного переносного комплексу, який молоді спортсмени використовували під час показових виступів на свята. Через це майстер-клас від воркаутерів на День незалежності був під загрозую зриву. На щастя, Іванов Андрій та Євген Романенко віднайшли частину викраденого обладення, яке вже "народні умільці" прикрутили для власноруч зробленого турніка практично за межами Олевська. Хочеться вірити, що злочинці та вандали за свої зухвалі діяї понесуть покарання
Світлина від Саши Ніколайчука." - повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі Олександр Ніколайчук.

21 серпня 2019 року