Ви є тут

Коростенська поліція вилучила понад 300 рослин коноплі

20 серпня правоохоронці спололи на присадибних ділянках жителів села Серновичі понад три сотні насаджень коноплі. В області тривають заходи під умовною назвою «Мак-2019».
265 нарковмісних рослин поліцейські виявили в обійсті 56-річного сільського жителя. Чоловік пояснив, що вирощував коноплю у лікувальних цілях, хоча і знав про протиправність своїх дій.
Ще 65 нарковмісних рослин правоохоронці вилучили у його 57-річного односельчанина. На відміну від попередника, чоловік розповів, що так само знав про заборону вирощування, проте конопля йому потрібна була для свійської птиці.
Аби нарковмісні посіви не впадали в око стороннім, обидва селинина вирощували їх у непримітному місці між господарськими приміщеннями.
Нині слідчими підготовлені клопотання до суду щодо направлення вилученого на дослідження до Житомирського нацково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Усі факти мають ознаки кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, що незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин чи конопель у кількості від 10 до 50 рослин караються штрафом від 1700 до 8500 гривень або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.

21 серпня 2019 року