Ви є тут

Тільки після візиту Зеленського почали розслідування бурштинових схем

Прокуратура Житомирщини почала розслідувати можливу причетність правоохоронців до контрабанди незаконно видобутого бурштину.
Розслідування розпочали на підставі заяв президента Зеленського, а також інформації в ЗМІ про можливу причетність деяких осіб до злочинів, передає прес-служба прокуратури Житомирської області.
Прокуратура розпочала досудове розслідування щодо можливого отримання хабаря одним з керівників правоохоронних органів. Розслідувати справу почали після оприлюднення інформації під час наради з Зеленським про покривання незаконного видобутку бурштину правоохоронцями.
Кримінальне провадження розпочали за фактом прийняття пропозиції, обіцянки або одержання хабаря службовою особою. Винним загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі. Матеріали справи передали до територіального управління Державного бюро розслідувань.
Дивіться відео: як Зеленський радить главі Нацполіції на Житомирщині звільнитися з посади
Зазначимо, що напередодні президент Зеленський зібрав у Житомирі нараду, присвячену незаконному видобутку бурштину. Там він закликав керівників силових органів Житомирської області скласти свої повноваження, оскільки вони не здатні боротися проти незаконного видобутку бурштину.

 

13 серпня 2019 року