Ви є тут

Заховав хабар між сідницями

Голова громадської ради Житомирської облдержадміністрації розробив схему грошового збагачення, під яку потрапив і директор державного лісового господарства. Про це повідомляється на сторінці СБУ у facebook.
Так званий активіст вимагав гроші від представників лісового господарства. Встановлено, що зловмисник організував механізм вимагання грошей від лісівників. За певну винагороду обіцяв не вживати заходи «громадського впливу» для блокування їх законної діяльності. Про це 13 серпня повідомив прес-центр Служби безпеки України.
Виявилося, що він вимагав 30 тис. дол. від директора одного із районних держлісгоспів. У випадку несплати грошей він погрожував оприлюднити в інтернеті та у соціальних мережах нібито компрометуючу щодо директора інформацію напередодні візиту президента Володимира Зеленського до Олевського району області.
Вимагача затримали в одному з ресторанів Житомира після отримання частини грошей — 5,5 тис. дол. Раніше було задокументовано факт перерахування грошей на картковий рахунок громадського активіста.
Наразі тривають невідкладні слідчі дії у межах розпочатого кримінального провадження за ч. 4 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.

Втр, 08/13/2019 - 22:40