Ви є тут

На сайті ЦВК є результати 100% протоколів Коростенського округу №64

Станом на 14:30 год. 23 липня на сайті Центральної виборчої комісії є інформація по округу №64 за даними 100% протоколів.
Про це повідомляє Житомир.info.
Самовисуванець Володимир Арешонков отримав 27,63% підтримки, 22 056 голосів, кандидат від партії «Слуга народу» Вячеслав Сігачов – 26,79%, 21 389 голосів. На третьому місці – самовисуванець Сергій Пашинський, якого підтримали 18,01% виборців, 14 375 голосів. Четверту позицію займає кандидат від ВО «Батьківщина» Ігор Рибинський – 11,35%, 9 060 голосів.
Різниця між першим та другим місцем – 667 голосів.
У коментарі Житомир.info кандидат Вячеслав Сігачов повідомив, що буде вимагати перерахунку голосів на певних дільницях, адже паралельний підрахунок показав, що він перемагає нардепа Арешонкова з незначною перевагою.
«У нас напружена ситуація. Я знаю, що на сайті ЦВК вже вивісили 100%, але зараз був перерахунок на одній дільниці і там на мою користь добавили трохи голосів. Юристи ще мають підготувати скаргу на окружну комісію, щоб зробити перерахунок ще по деяких дільницях, і тоді цифра трохи зміниться. Вже перерахували голоси на двох маленьких дільницях (у селах Овруцького району – ред.) і там на мою користь додалося 16 голосів, була технічна помилка в протоколі – мої голоси записали іншому кандидату», - розповів Сігачов.
Він також заявив, що йому погрожують і біля будинку чергує автомобіль.
«Мені погрожують, біля будинку чергує підозрілий автомобіль. Я писав на нього заяву в поліцію, його затримали, а зараз відпустили, й він чергує в мене під будинком. Така напружена ситуація», - зазначив кандидат в нардепи.
Нагадаємо, всього по цьому округу зареєструвалися 10 кандидатів у депутати, але двоє відмовилися від балотування й виборці обирали з восьми кандидатів. По Коростенському округу балотуються два народні депутати Верховної ради VІІІ скликання – Сергій Пашинський, який пройшов до парламенту по списку партії «Народний фронт», та Володимир Арешонков, який у 2014 році був обраний від цього округу як кандидат від Блоку Петра Порошенка.

Втр, 07/23/2019 - 22:07