Ви є тут

Поліція розпочала провадження щодо відео, яке ганьбить кандидата в нардепи

Поліція Черняхівського району 6 липня розпочала досудове розслідування за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права.
Про це 8 липня повідомляє прес-служба головного управління Нацполіції в Житомирській області, — пише Житомир.info
«6 липня було розпочато кримінальне провадження за повідомленням до Черняхівського відділення поліції одного з кандидатів у народні депутати про викладення у соціальній інтернет-мережі відеоролика, що, на думку заявника, має наклепницький характер і містить неправдиві відомості, які ганьблять його честь, гідність і ділову репутацію. Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) КК України. Тривають відповідні перевірки», - йдеться у повідомленні.
Покарання за ч.1 ст. 157 ККУ – обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років.
Мова йде про відео, розміщене 1 липня 2019 року на YouTube під назвою «Обережно, Дзюблик!». Творці зазначають, що це «документальний фільм про жадібність і свавілля народного депутата, який представляє Житомирщину».
Нагадаємо, Павло Дзюблик є чинним депутатом Верховної ради від Малинського мажоритарного округу №66. На виборах 2014 році він був обраний до парламенту від партії «Народний фронт», а зараз балотується по ОВО №66 як самовисуванець.
У відео інформація про вирубку лісу в Радомишльському районі проілюстрована матеріалами, які використовував у своїх дописах в квітні цього року голова ГО «Дістало!» Віталій Журавський, який зараз теж балотується по округу №66 як самовисуванець.
Сам Павло Дзюблик ситуацію прокоментував так:
«Старі виборчі технології працюють на «ура», хоча... Ні!
Суспільство змінилося.
Люди на зустрічах самі розповідають мені про недолугість провокативного відео, яке мало би бути направлене проти мене. Вони бачать, як з різних сюжетів «ліпили» куски, які навіть логічно не пов‘язані.
Зате моє ім‘я «доліпили» майстерно).
Крім того, мені задають питання: «Чому по факту «вчинення Вами зазначених правопорушень» ці люди відразу не зверталися в поліцію? Чому саме зараз, чому перед виборами?».
І відразу самі відповідають: «Бо вибори і треба вилити відро... бруду на Вас, щоб самому здаватися чуточку кращим».
А ні! Не спрацювало!
Моя підтримка - це свідомі люди, я покладаюся саме на таких, хто не просто дивиться, а ще й аналізує.
Я знаю, що все у цьому сюжеті наклеп: жодних фактів немає - лише домисли, тож звернувся до поліції, бо моя репутація для мене дорога, а «пустодзвони» мають бути покарані.
Зверніть увагу, що таку дискредитаційну кампанію розгорнули лише проти мене, бо я лідирую (із слабшими ж не воюють) і ми таки переможемо!»

 

Птн, 07/12/2019 - 23:03