Ви є тут

Вивели під руки аби не пустити на зустріч із нардепом Пашинським

3 липня заступника військового комісара Олевського району, а також депутата Олевської районної ради Володимира Ушка не пустили на зустріч із народним депутатом та кандидатом в парламентарі Сергієм Пашинським. Про це він розповів голові відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" в Житомирській області Олександру Ігнатьєву.
За словами активіста, Ушко хотів поговорити про болючі питання в місті Олевську.
"Зустріч з народним депутатом Сергієм Пашинським була закритою, люди заходили тільки за списками, а на вході стояла охорона. Заступник військового комісара Олевського району хотів звернутися до голови Комітету ВР з питань національної безпеки та оборони щодо стану справ в Олевському районі, а його охоронці цинічно взяли під руки й вивели з заходу. Вимагала його не пускати голова Ради ветеранів Валентина Корнійчук, яка одночасно є представником благодійного фонду Сергія Пашинського", – зазначив активіст на сторінці у Facebook.
Водночас Ушко підтвердив ці слова в коментарі "СтопКору".
"Вийшов чоловік, схопив мене під руки й повів зі словами "давайте вийдемо, поговоримо". Я сказав, що як депутат Олевської районної ради хочу поставити питання кандидату в народні обранці. Відповіли, що пускають лише за списками, а мене в списках немає", – розповів він.
Ушко додав, що разом з ним не пустили ще двох осіб.
Нагадаємо, що нещодавно Сергій Пашинський став фігурантом викривального журналістського розслідування, в якому йшлося про закупку ЗСУ радіостанцій у турецької фірми "Асельсан", яка напряму пов’язана з РФ.

Птн, 07/05/2019 - 08:38