Ви є тут

Як Олег Дзюбенко та Дмитро Кисельчук Малинський район без копійки залишили

Станом на сьогодні  під керівництвом Дмитра Кисельчука, голови Малинської райдержадміністрації, та за підтримки Олега Дзюбенка, голови обласної бюджетної комісії, в бюджеті Малинщини утворилась « дірка» в майже 3 млн. грн.
В загальному, за останній рік ці два діячі умудрилися «видоїти» Малинський район більш ніж на 6 млн. грн.
Почалося все, як водиться, з кулуарних домовленостей, результатом яких стало просування «шістки» Олега Дзюбенка  такого собі Дмитра Кисельчука, тоді ще секретаря Малинської міськради, на посаду голови Малинсько райдержадміністрації. Оскільки в Малинській міськраді мер відкрито підримує «Батьківщину» Юлії Тимошенко і до «кормушки» порошенківців допускати не збирається.
Очоливши район Кисельчук одразу почав працювати в двох напрямах: бюджетні кошти і земля району. Так, в Малинському районі фактично за місяць з’явилися кілька ТОВ, таких як Городок Агро, зареєстрованих за однією адресою,  які отримали повне сприяння з боку голови Малинської РДА Кисельчука і  захопили всі землі в районі на які не були укладені договори з адміністрацією. Як результат – численні судові позови в тому числі проти Малинської РДА, скандали на земельній комісії.
Для більш вдалого проведення таких оборудок Дмитро Кисельчук залучив опального ексначальника Малинського управління Держгеокадастру Миколу Душка, який допоміг скористатися вадами законодавства та роздерибанити землі району. Юридичний супровід та прикриття цих махінацій здійснювали начальник юридичного відділу Малинської адміністрації О. Мошківська та консультант М. Орлов. На обласному рівні «кришував»  малинську організовану злочинну групу Олег Дзюбенко.
Як результат, понад  1500 га земель Малинщини перейшло фактично в одні руки . Жодні служби, які повинні присікти такі явища та боротися з корупцією в РДА , не вжили наданих їм законом заходів, Цікаво, чому? Адже шуму довкола цих подій вистачало і в пресі  і в кулуарах Житомирської ОДА.
27 червня до Малинської адміністрації завітали журналісти одного з державних каналів аби отримати від пана Кисельчука коментарі з приводу земельних махінацій в районі. Однак, вірні присязі державного службовця, працівники адміністрації повідомили свого шефа про небажаних гостей і той спішно втік з роботи віддавши на поталу «акулам пера» голову земельної комісії О. Осадчого.
Насправді, Ігор Гундич, близький друг і соратник Олега Дзюбенка, теж мав свій інтерес у всіх цих подіях, адже напередодні виборів президента на виборчу кампанію на фінансування штабів, так званих «мереж», груп «волонтерів» на автобусах з написом « Команда Порошенка»  і т.д. потрібні були кошти… Всі ці хлопці і дівчата були впевнені, що Порошенко знову буде президентом. Олег Дзюбенко особисто керував виборчим штабом свого округу через довірених йому людей. Але не так сталось, як гадалось…
Тож, ще одним джерелом наживи став бюджет Малинської РДА. Тут Кисельчуку не вистачало досвіду, щоб обвести навколо пальця депутатів районної ради і до справи підключився Олег Дзюбенко. Він пообіцяв депутатам сприяння та кошти обласного бюджету на ремонт районного будинку культури, будівництво амбулаторій, ремонт шкіл...  
Як результат, районна рада почала виділяти мільйони на ці проекти, районна адміністрація – освоювати і вести документальний супровід до поки не скінчились вибори президента…
Сьогодні Малинський районний будинок культури ремонтують хіба що щурі. Ніяких ремонтних робіт там вже не проводиться майже півроку, хоча район вже виділив на це понад 3 млн. грн., а з обіцяних Дзюбенком 30 млн грн., область виділила лише 2 млн. грн. Таким же чином районним коштом продовжується будівництво однієї з двох запланованих амбулаторій.
Остання сесія Малинської районної ради показала, що депутати таки побачили, що їх так прозоро обдурили і припинили виділяти кошти на ці та решту проектів Кисельчука та Дзюбенка.
Втім Кисельчук особливо не переживає, адже згідно поданої ним декларації за 2018 рік на його рахунку осіло майже мільйон гривень… Де поховали гроші Дзюбенко та Гундич не відомо навіть спецслужбам, які вже встигли провести обшуки в екс-губернатора.
Малинчани не раз бачили як Олег Дзюбенко  агітував жителів міста голосувати за Порошенка прямо в центрі міста.  Так само багато малинчан стверджують, що Кисельчук керував штабом так званих «магів» які автобусами їздили по всьому виборчому округу, ще й умудрився не доплатити їм обіцяних грошей. Голова Малинсько РДА Дмитро Кисельчук  і сьогодні використовує своє службове положення для зміцнення в районі та місті позицій партії Порошенка «Європейська солідарність» і свого боса Дзюбенка. Розставляє «своїх» людей на важливі посади.
Маємо надію, що президент Зеленський не залишить поза увагою діяльність цих осіб . Зробимо їх разом!

 

 

Птн, 06/28/2019 - 10:49