Ви є тут

Коростенські "радикали" в Малині

Зустрічайте, — Олексій Данілов, 1985 року народження, депутат Коростенської міської ради ("Радикальна партія Олега Ляшка"), проживає в Житомирі, був засновником ТОВ «ДАН 3».
На доволі скромно наповненій сторінці в фейсбук від повідомляє:
«Cьогодні у Малині відбулося свято літнього табору, яке організували працівники Малинської міської дитячої бібліотеки. Нажаль не зміг завітати особисто, але на свято завітали мої представники. Вони були приємно вражені, наскільки цікаве і веселе дійство організували працівники бібліотеки. Особливо радісно та емоційно сприйняли святкову програму та ігри юні малинчани, які були запрошені гостями та учасниками літнього вертепу. Я впевнений, що свято нікого не залишило байдужим. Подарунками від моєї команди для колективу міської дитячої бібліотеки стали канцелярські набори, які стануть в пригоді при організації заходів та роботі.»
Схоже на «пробу пера» на мажоритарному окрузі...
ДОПОВНЕНО: Олексій Данілов офіційно зареєстрований в ЦВК по 66 округу
«Народився 15 сiчня 1985 року в місті Житомирі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер зі збуту, ТОВ "Дорідан", безпартійний, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, самовисування.»
 

13 червня 2019 року