Ви є тут

Віталій Науменко звернувся до земляків

МОЇ ЗЕМЛЯКИ!!!
Я, Віталій Науменко, звертаюсь до вас із новиною, що я іду на Парлементські вибори в депутати Верховної Ради України! Хоча моє рішення і не планове.

Насправді, я і не збирався брати участі у цих виборах в якості кандидата в нардепи.
А хотів допомагати організаційно і, навіть фінансово, своєму соратнику та побратиму і нашому земляку - Олексію Білоусу. Олексій, по нашому 64-му округу, був довіреною особою від кандидата в Президенти Володимира Зеленського. Результат по нашому округу став одним із найвищих в Украіні та найвищим в Житомирській області - 74%!! ( а по Коростеню- 83%!!). І цей результат - виключно якісна і спільна робота нашої команди!
І тому, коли постало питання про кандитдата у депутати до Верховної Ради, то найбільш прийнятною кандидатурою став саме Олексій Білоус!
Тим більше, що він відповідав усім вимогам партії «Слуга Народу».
Але НАС ЗРАДИЛИ!!!
Зрадив Житомирський обласний осередок, а саме - Євгеній Яремчук. Шляхом обману та інтриг, він «всунув» іншу людину! Людину від олігархів, яким, мабуть, дуже «вигідно», щоб по нашому округу був максимально непрохідний кандидат!!!
Вони усвідомлено ставлять кандидатом у нардепи по 64-му округу 26-ти річного хлопця АТОшніка, який живе в Жмеринці!!!Використовуючи його фактично в сліпу.
(Доречі, коротко про Євгенія Яремчука:
він є близьким товаришем одіозного депутата від БПП - Розенблата!!
Вважаю, далі немає і сенсу говорити про цю людину! Думаю, і так все зрозуміло...)
Тому, моє рішення про наміри балотуватися до Верховної Ради, хоча і спонтане, але дуже виважене! Бо ж якщо цей представник «слуга олігархів», а не народу, - то для мене справа честі, не допустити цього!!
Адже я сам виступав та брав участь у передвиборчій кампаніі та у самих виборах за підтримку Зеленського. І саме тому і маю виправити цю ситуацію! І, можливо, цим кроком, ще й зламаю плани іншим кандитам...
Може статися так, що хтось скаже, що Науменко втікає в Київ?!...
Це не так! Бо ж у мене є розуміння та концепція, яким має стати моє, ні!- наше місто!!- і я докладу усіх зусиль реалізувати це на найбільш вищому рівні!
Адже я і є ваш справжній «слуга народу», який служить вам вже більше п‘яти років, пчинаючи з Майдану, потім добровольцем в АТО та допомогою від мого Благодійного фонду. А ще ви мені довірили і мандат в Обласній раді.
Тому я, разом зі своєю командою, усі разом стоїмо на захисті нашої громади: чи то перед свавіллям чиновників, чи то перед бізнесменами, які отруюють нашу громаду!
Тепер я вважаю, що після цих аргументів,
я маю повне право балотуватись в народні депутати до Верховної Ради! Адже я це вам довів і продовжую доводити! А мандат депутата ВР допоможе це робити у сотні разів більше!!
І запам‘ятайте, що Я -
ЄДИНИЙ ВАШ «СЛУГА НАРОДУ», а всі інші самозванці, які будуть представляти виключно інтерси того чи іншого олігарха...
⁃ СЛУЖУ СВОЄМУ НАРОДУ!!!
P.S. Друзі! Хто мене підтримує,- зробіть, будь ласка репост!

12 червня 2019 року