Ви є тут

Про політичну корупцію у Верховній Раді

"Просто констатація... Голова Верховної Ради України видав розпорядження "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України" 22 травня 2019 року о 12-00.
Як стало відомо, впродовж ночі буде підготовлено зміни до чинного закону "Про вибори народних депутатів України" в частині скасування одномандатних округів, у яких виборці могли обрати конкретну людину, а не кота в мішку. Натомість пропонується пропорційна система з закритими списками та зниження прохідного бар"єру до 3%. Верховній Раді буде запропоновано за це проголосувати. Це буде презентовано суспільству як нова виборча система.
Нагадую, як працювала така система в попередні роки - виборець бачив першу презентаційну пятірку чи десятку партійного списку, а далі темні конячки, у яких начебто були фіксовані місця. Після проходження в парламент "непотрібних і підставних" кандидатів посували, змушуючи написати заяву про складання повноважень, і в списку просували вже потрібну часто одіозну персону, за яку виборець ніколи б не проголосував. Ну якось так... Хотілось би знати думки пересічних виборців з цього приводу." - повідомляє у Фейсбук Володимир Арешонков.

21 травня 2019 року