Ви є тут

Каналізаційні стоки - просто в річку Уж. Щоб зацікавити туристів?

На Пашинах, одразу за «красною гіркою», навпроти колишнього м’ясокомбінату утворилась лагуна з каналізаційних стоків. Дуже смердить і помаленьку тече в річку Уж.
Мешканець Пашин Артем Миловидов розповів: «Ми з дитиною каталися тими місцями на велосипеді. Там є болото. Зверху над ним – каналізаційний колодязь. І з цього колодязя через це болото в річку потрапляють каналізаційні відходи. Схоже, туди під’їжджають каналізаційні машини і зливають стоки. Болото дуже смердить. І виглядає просто жахливо. А буквально за кількасот метрів від цього болота будуть купатися люди», - пише uzh.life.
(Каналізаційні машини – Артем мав на увазі авто, які забирають каналізаційні стоки по приватному сектору Коростеня, і щоб не возити їх далеко – зливають де ближче. Тобто, економлять на паливі).
Наступного для ми переконалися – смердить там сильно, отже це таки з каналізації.
Ще через день – 5 травня – у фейсбуці з’явився допис від мешканців Чолівки. Кажуть, біля будинку на Чолівській, 7 два з половиною тижні каналізаційні стоки заливають дитячий майданчик.
Микола Вознюк, що живе в тому будинку, 7 травня нам розповів, що каналізація забивається постійно, і як це трапляється – нема чим дихати: «Це не вина мешканців нашого будинку. До нас стоки йдуть з Білокоровицького шосе (район Пєтушки). Якщо у них там щось забилось, тече сюди, бо у нас тут нижча точка, аніж у них. Що каже «Водоканал»? Приїжджали до нас двічі, лазили в люк, але нічого не полагодили – воно однаково тече».
Запитали у КП «Водоканал» щодо цих проблемних місць – на Пашинах і на Чолівці. «Працівники підприємства швидко зреагували та локалізували проблему одразу після того, як надійшла заявка. Наразі заявок щодо проблем з каналізацією на Чолівській, 7 – немає, - відповіла нам Любов Паламарчук, яка відповідає у «Водоканалі» за зв’язки з громадськістю та пресою. - З каналізаційним колодязем на Пашинах все нормально: інженери перевіряли, там була зсунута кришка, якою був накритий колодязь. А зсунули її тому, що хтось думав, що там є кабель. Наш інженер повернув кришку на місце». У «Водоканалі» також додали, що каналізація часто-густо забивається через те, що люди плутають унітази зі сміттєпроводами і викидають туди усе, що заманеться – і засоби особистої гігієни, і залишки їжі, і навіть одяг.
Вже після розмови з «Водоканалом» ми знову понюхали: і лагуна на Пашинах, і біля будинку № 7 на Чолівці таки смердить, - йдеться у матеріалі.

Пон, 05/20/2019 - 23:27