Ви є тут

У Коростені відкрили пам’ятний знак Герою України Сергію Кемському

Сьогодні у Коростені відкрили пам’ятний знак Герою України Сергію Кемському, який загинув під час Революції Гідності. Розташований знак на початку вулиці, яка носить ім’я Сергія Кемського. Саме тут і зібралася небайдужа громадськість , аби вшанувати свого земляка, що став Героєм Небесної сотні, загинувши кривавого лютого 2014-го.
На урочистому відкритті мама Героя Тамара Гаврилівна висловлювала слова подяки кожному, називаючи чималий перелік імен і прізвищ, хто підтримував їхню родину у найтяжчі хвилини, хто постійно підставляє дружнє плече. Щира дякувала Тамара Кемська людям, які роблять все, аби і наступні покоління пам’ятали про її сина, який брав участь у протестах на майдані Незалежності в Києві, щоб відстояти європейські цінності, гідність і свободу українців, і поклав за це своє життя.
Під час урочистого заходу відбулося й вручення заохочувальної відзнаки імені Героя України Сергія Кемського, яку  встановлено  рішенням  Коростенської міської ради для стимулювання молоді. Цьогоріч відзнаку отримав Микола Волковський  –  за особисті успіхи й активну громадську діяльність.

Суб, 05/18/2019 - 23:53