Ви є тут

На Житомирщині судитимуть батьків за побиття дітей

На Житомирщині  під процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури Малинським відділенням поліції закінчено досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях за фактами побиття та спричинення батьками тілесних ушкоджень малолітнім дітям.
Слідством встановлено, що в одному з випадків дитина, 2013 року народження, зазнала насильства з боку батька, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, за те, що відмовилася виконувати домашнє завдання, передає times.zt.ua.
Першими на побої звернули увагу педагоги. І лише після втручання органів опіки та піклування мати малечі звернулася за захистом прав дитини. В іншому випадку, 8-річна дівчинка, учениця 3-го класу, зазнала насильства від рідної матері, яка перебувала в стані алкогольного сп’яніння, через те, що в останньої не «витримали нерви».
Цього разу на захист дитини від рідної горе-матері стала Служба у справах дітей. Наразі у кримінальних провадженнях затверджено та скеровано до суду обвинувальні акти за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) та ч. 1 ст. 126 (умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень) КК України.
Обидві справи розглядатиме Малинський районний суд, місцева прокуратура здійснюватиме публічне обвинувачення. Варто зауважити, що санкціями зазначених статей передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до двох років.

Чтв, 04/04/2019 - 22:47