Ви є тут

За розкрадання 425 тис. грн відповідатиме інженер Служби автомобільних доріг?

Коростишівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом пособництва в заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах.
Про це повідомляє прокуратура Житомирської області.
У середу, 6 лютого 2019 року, за погодженням із місцевою прокуратурою, фігуранту справи – колишньому провідному інженеру Служби автомобільних доріг повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 191, ч.1 ст 366 КК України.
Йдеться про те, що за результатами відкритих тендерних торгів, між Службою автомобільних доріг у Житомирській області та товариством з обмеженою відповідальністю у 2017 році укладено договір про виконання ремонтних робіт у чотирьох селах Малинського району за бюджетні кошти на загальну суму майже 1,7 млн грн.
Однак посадові особи товариства, з метою власного збагачення, внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, завищивши обсяги виконаних робіт, таким чином “наремонтувавши” на загальну суму 425 тис грн.
Головний “герой”, який працював у той період на посаді провідного інженера Служби автомобільних доріг та зобов’язаний був здійснювати технічний нагляд за якістю та повнотою виконання підрядних робіт, просто підписав акти прийняття виконаних робіт, нічого не перевіривши.
На даний час у кримінальному провадженні проводяться необхідні розшукові дії.

Пон, 02/11/2019 - 22:22