Ви є тут

Рятують природу

Студенти коледжу розповідають, що окрім навчання ще й рятують тварин: переселяють мурашники, годують птахів. Викладач Василь Кусік каже, що дбають про тварин і птахів постійно. Останнім часом багато сов потребують піклування, адже не всі пташки проходять природний відбір. Молоді люди забирають маленьких совенят, вигодовують молодняк та майструють будиночки.
«Практики зазвичай ми проводимо в лісі, у лісовому середовищі. Якщо побачили тварину, яка потрапила в біду зазвичай стараємось допомогти. Якщо сова не може прогодувати совеня, вона викидає його з гнізда. На жаль, це сурова будність», — розповідає викладач Малинського лісотехнічного коледжу Василь Кусік.
«Лісове господарство» – найпопулярніша спеціальність в навчальному закладі. Майбутні працівники лісового господарства та викладачі зізнаються, що прагнуть працювати на благо природи та дбати про унікальне Полісся. У навчальному закладі студенти здобувають і творчі професії.
В коледжі лісового господарства кажуть, в у багатьох їхніх студентів лісівнича професія — справа сімейна За 90 років існування навчального закладу тут освіту здобули 22 тисячі працівників лісового господарства.

22 червня 2018 року