Ви є тут

Депутати звернулись до генпрокурора стосовно розробки родовища ільменітів в Коростенщині

Після публікації ЖИТОМИР.Life стосовно передачі 105 гектарів землі лісогосподарського призначення для підприємства Дмитра Фірташа під будівництво збагачувального комбінату та розробку титанового кар’єру, народні депутати України Вадим Кривенко та Павло Дзюблик звернулися до Генерального прокурора України.
Депутатський запит нардепи надіслали Юрію Луценкові з вимогою пояснити, яким чином ТОВ "Валки-Ільменіт", яке постачає ільменітову руду до окупованого Криму на завод Кримський титан спокійно отримує дозволи на користування надрами.
«Враховуючи викладене та відповідно до положень статті 15 Закону України «Про статус народного депутата України», просимо Вас вжити відповідних заходів прокурорського реагування», - йдеться в депутатському запиті.
Нагадаємо, журналісти ЖИТОМИР.Life повідомляли, що кар’єр з видобутку титанової руди єдиний постачає сировину в окупований Крим для підприємства «Кримський титан». Стосовно ТОВ «Валки-Ільменіт» відкриті кримінальні провадження, тривають суди, втім, на сесію облради вкотре виносять питання, а проект рішення розробляє депутат обласної ради Олександр Яковчук, який одночасно займає керівну посаду у ТОВ «Валки-Ільменіт». Разом з тим, мешканці кількох сіл Коростенського району знаходяться в постійному очікуванні, адже не знають, чи залишаться у власних домівках. Оскільки села знаходяться неподалік Стремигородського родовища, власники підприємства планують їх просто відселити.

17 травня 2018 року