Ви є тут

Історична подія в Малині: встановлюють сміттєві контейнери

Інтенсивно і оптимістично місто наповнюється новою зручністю.
Упродовж тижня і навіть вчора, не зважаючи на вихідний день, «Екоресурс» продовжує встановлювати на вулицях міста новесенькі контейнери для сміття.
У цих охайних ще блискучих скринях до нас нарешті приїхала «європа», щоб цивілізовано вивозити сміття із наших обійсть.
Той факт, що на вулицях з’являється все більше ознак сучасного міського побуту, проте не може поки переважити кричущої неорганізованості – подекуди ще із осені лежать купи листя, із зими – купи неприбраного піску, із усіх сезонів одночасно – купи сміття, залишеного прибульцями.
Прибульці мають звички, на диво схожі на гірші традиції декотрих малинчан.
Отже маємо переконливу присутність прагнень до цивілізації і одночасно – впертої втечі від цивілізації. А «Екоресурс» стане (вже став) каталізатором змін на краще, варто сподіватися. І купи сміття відтак зникнуть.
Працівники «Екоресурсу» принагідно роз’яснюють малинчанам, що сміття старатимуться вивозити через день. Але поки налагодится графік і звичка містян вчасно і сповна плати і виносити сміття винятково у контейнер, не варто накидати непотріб в невизначеному радіусі навколо, якщо сам контейнер вже переповнений.
Пропоную переглянути світлини, зроблені слід-у-слід за бригадою «Екоресурсу», яка розвозила по місту контейнери для сміття, фіксуючи наші «мальовничі» неестетичні куточки.

10 травня 2018 року