Ви є тут

Безглуздий вчинок мало не коштував життя

До лікарні в Житомирській області госпіталізували 13-річного хлопця, який вирішив залізти на електроопору та зробити селфі.
Про це 17 квітня повідомив сайт Малинські новини.
«Нещасний випадок стався напередодні Великодня з 13-річним малинчанином. Як розповідають місцеві мешканці, хлопець грався з однолітками неподалік банкнотки. Підліткам спало на думку зробити селфі на вишці ЛЕП. Хлопчина за лічені секунди вибрався із мобілкою мало не на самісінький вершечок, і прилаштувався до фотосесії, коли зненацька його вдарило струмом. На підлітку спалахнув одяг, він упав на землю. Перелякані діти стали кликати на допомогу. Потерпілого з переломом ключиці, забоями та опіками доставили в реанімаційне відділення ММРТМО, звідти – в обласну лікарню. У хлопця обпечені 50% тіла», - йдеться на сайті.
Керівник прес-служби ГУНП у Житомирській області Алла Ващенко інформацію про подію Житомир.info підтвердила.
«5 квітня близько 18:00 на одній з вулиць райцентру «швидка» госпіталізувала з опіками хлопця, 20 квітня йому виповниться 14 років. Дійсно, він виліз на стовп електроопори, де отримав опіки у результаті ураження електрострумом. Хлопець ще перебуває на лікуванні», - розповіла Алла Ващенко.

17 квітня 2018 року