Ви є тут

Не дерунами єдиними

У Коростені  під час семінару-тренінгу "Патріотичні екскурсії Коростенем" розроблять цікаві туристичні маршрути місцями подій Української революції 1917-1921 років.
Про це кореспонденту Укрінформу розповів організатор семінару, засновник Всеукраїнської громадської ініціативи "Патріотичні екскурсії по Україні" Сергій Бахін.
"Наша мета – популяризувати патріотичні туристичні маршрути знаковими для української історії місцями та пам’ятками, які були занедбані в радянські часи. Щодо Коростеня – це древнє місто з цікавою історією, адже 100 років тому там затвердили Малий Герб України, потім ухвалили перехід на європейський час, а чого лише варті бої за його вузлову залізничну станцію. Коростень має асоціюватися не лише з княгинею Ольгою та дерунами, адже має досі незвідану самобутню історію", - зазначив Бахін.
маршрути за допомогою додатку Google Maps важливими для Українського національного руху місцями. Усі напрацювання стануть основою для формування екскурсійних турів містом та розширення його туристичного потенціалу.
Семінар, у якому візьмуть участь науковці, музейні працівники, бібліотекарі, вчителі, студенти, триватиме у Коростені 19-20 квітня.

17 квітня 2018 року