Ви є тут

Спортсмени Олевщини на відкритому чемпіонаті Житомирської області з тхеквондо взяли 12 золотих медалей

10 березня жителі Олевської ОТГ взяли участь у відкритому чемпіонаті Житомирської області з тхеквондо ІТФ серед дітей, юніорів та дорослих. Результатом спарингів стали 12 золотих, 3 срібних та 2 бронзових медалі.
Дві дівчини посіли перше місце: Дарина Бідюк та Ольга Власовець у вагових категоріях  до 35 кг та до 58 кг відповідно. «Золото» виборов Євген Кушнір ( до 34 кг) та Назарій Козловець (до 38 кг). У ваговій категорії до 42 кг одразу два жителя Олевщини посіли призові місця: перше місце – Ярослав Олексін, друге місце – Максим Вакулін.
Денис Бідюк посів перше місце, Віктор Герасименко – третє у ваговій категорії до 50 кг. Ще чотири золотих медалі отримали Олексій Тихонський (до 57 кг), Олександр Тимощук (до 60 кг), Віталій Щирий (до 63 кг), В’ячеслав Митрофан (до 69 кг).
З вагою до 70 кг Артем Гречко здобув перше місце, Віктор Ковальчук – друге. А у ваговій категорії до 75 кг Олевщина отримала одразу три медалі: «золото» у Вадима Корнійчука, «срібло» у Олександра Симончука та «бронза» у Олександра Харипончука.
Всі переможці отримали дипломи та медалі. Загалом у турнірі взяли участь близько 200 учасників з Житомирської та Вінницької областей. Такі досягнення спортсменам Олевської громади вдалось здобути завдяки досвідченому тренеру Попову Ігорю Миколайовичу.
До спонсорської допомоги спортсменам долучився депутат Олевської міської ради Володимир Тимощук.

13 березня 2018 року